oConsulting GmbH

Plungės apylinkėmis

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
50 km
< 1 min.
8
Maršruto danga
65% Asfaltas
35% Žvyrkelis

Maršruto žymėjimas

Maršrutas parengtas remiantis į projektą ,,Žemaitijos regiono tradicijų sklaida e-rinkodaros priemonėmis“ įtrauktus lankytinus objektus. Įvertinus Plungės, Kretingos bei Telšių rajonų kelius bei atstumus tarp lankytinų objektų, sudėliotas lokalus dviračių maršrutas po Plungės apylinkes.
Į maršruto trasą, eiliškumo tvarka, yra įtraukta 10 gamtos ir kultūros paveldo objektų. Visos kelionės maršrutą sudaro 50 km, suskirstytų į 3 panašias atkarpas (sustojimais prie lankytinų objektų).
Šis maršrutas skirtas ištvermingiems keliautojams, nes dalis maršruto (35%) veda žvyruotais keliukais. Toks kelio ruožas pasirinktas dėl saugumo, nes mašinų srautas čia nėra intensyvus, ir dėl galimybės, kuo daugiau pabūti gamtoje ir pamatyti Žemaitijos krašto išskirtinumą.
Paruoštą kelionės planą, lengvai galima atvaizduoti žemėlapiuose (žr. paveikslėlį) bei patalpinti interneto svetainėje, kur kiekvienas keliautojas pagal savo poreikius jį galėtų koreguoti.

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones